menu

SUN GARDENS DUBROVNIK *****

od 2 590,- Kč
Dubrovník
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Sun Gardens Dubrovnik, který je součástí řetězce Leading Hotels of the World, se nachází na klidném místě u malebné pláže, 11 km od historického centra Dubrovníku a nabízí krásné ubytování s panoramatickým výhledem na Jadran a Elafitské ostrovy.

Vybavení hotelu

Hosté zde mohou relaxovat v jednom ze 3 venkovních bazénů a využívat bezplatné Wi-Fi, které je dostupné ve všech prostorách.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje a apartmá mají vlastní koupelnu a balkon. K jejich standardnímu vybavení patří příslušenství pro přípravu kávy a čaje, vysokorychlostní internet, minibar, SAT-TV, trezor, vysoušeč vlasů, župany a pantofle.

Stravování

Restaurace a bary hotelu Sun Gardens Dubrovnik nabízejí široký výběr tradičních dalmatských specialit, středomořské kuchyně, pokrmů z mořských plodů a mezinárodní kuchyně.

Sport a zábava

Wellness a sportovní zařízení se rozprostírají na ploše 6 000 m² a zahrnují nejmodernější fitness centrum, venkovní tenisový kurt, fotbalové hřiště a skalní lezeckou stěnu. K dispozici je také wellness a lázeňské centrum s krytým bazénem, ​​saunami, posilovnou a vířivkou o rozloze 3 500 m².


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena