menu

REMISENS PREMIUM HOTEL AMBASADOR *****

od 39 990,- Kč
Opatija
~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Působivý Remisens Premium Hotel Ambasador stojí přímo nad pobřežní promenádou ve městě Opatija. Nabízí bezplatný vstup do svého wellness centra a lázní Five Elements s bazény, fitness centrem a lázeňskou relaxační zónou. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Vybavení hotelu

Velká restaurace La Fourchette D'Or podává snídaně a večeře formou bufetu a také různé speciality formou à la carte. Příležitostně se zde pořádají tématické nebo slavnostní večeře za doprovodu živé hudby.

V letní zahradě najdete restauraci Hortenzija a kavárna Café Palma skýtá dostatek prostoru pro tanec. Hosté mohou relaxovat také v koktejlovém baru Manhattan.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, mini barem, klimatizací s možností individuálního nastavení, ústředním topením, vysoušečem vlasů, trezorem, wifi připojením k internetu zdarma.

Stravování

​Polopenze

Sport a zábava

​Bazén, fitness, wellness centrum, hotelové lázně.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s polopenzí

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu 1,36 Eur/den /osoba starší 12let (platba na místě) * parkování v garáži 15,-Eur/den (platba na místě) * parkování na parkovišti 12,17 Eur/den (platba na místě) * poplatek za psa 27,- Eur/den (platba na místě) + 0,54 Eur/den registrační poplatek


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena