menu

MELIA CORAL FOR PLAVA LAGUNA (jen pro dospělé) *****

od 34 990,- Kč
Umag
Pouze pro dospělé ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Tento jedinečný hotel Melia Coral se nachází uprostřed borového háje přímo u pláže, která získala Modrou vlajku, v oblasti Katoro, 3 km od centra Umagu. Nabízí komfort a služby na skvělé úrovni. Hotel získal 3.místo na jadranském pobřeží v kategorii 5* hotelů.

Vybavení hotelu

​K dispozici je zde konferenční centrum, relaxační wellness centrum, kadeřnictví, obchod se suvenýry, parkoviště, venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén s mořskou vodou a sluneční terasou, 2 restaurace, lobby bar, snack bar na pláži, vinárna s výběrem více jak 200 druhů vín a dále celá řada sportovních a zábavních aktivit.

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje jsou bezbariérové a nekuřácké, jsou vybaveny SAT-TV, telefonem, wifi připojením k internetu, klimatizací/topením, koupelnou s vanou a fénem, minibarem, trezorem.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Hotel Melia Coral nabízí svým hostům fitness, tenis s možností výuky, vodní sporty, jezdectví, minigolf, stolní tenis, pronájem kol, různá hřiště, wellness, denní i večerní bohaté animační programy, večerní zábava, hudba na terase.

Poznámka:

! Hotel akceptuje pouze osoby starší 16 let !

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * turistickou taxu

Cena nezahrnuje:

* dopravu * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * u pobytů v období 3.4.-27.9.2020 kratších než 5 nocí je účtován příplatek 20% * parkovné 1,-Eur/den/ auta - rezervace místa není potřeba


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena